штора-нитки [серпанок]

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування
Штора нитка серпанок однотонна біла

Штора нитка серпанок однотонна біла

                            &n...
348.00 грн.
Штора нитка серпанок однотонна бордова

Штора нитка серпанок однотонна бордова

                            &n...
348.00 грн.
Штора нитка серпанок однотонна фіолетова

Штора нитка серпанок однотонна фіолетова

                            &n...
290.00 грн.
Штора нитка серпанок біло - чорний

Штора нитка серпанок біло - чорний

                          Штора нит...
435.00 грн.
Штора нитка серпанок однотонна світло сірий

Штора нитка серпанок однотонна світло сірий

                            &n...
290.00 грн.

                                                                Вибираємо штори-нитки (серпанок)

Традиційні штори - не єдиний можливий для вас вибір. Сучасні дизайнери експериментують і з кожним разом придумують щось

 нове. До таких новинок відносяться штори-нитки (серпанок), які використовують для різних цілей. З їх допомогою прикрашають вікна, дверні отвори і, не менш вдало, зонують територію в квартирах або ресторанах. Все тому, що штори-нитки (серпанок) створюють особливу атмосферу - легку, трохи казкову і обов'язково повітряну. Вони не обмежують, а навпаки - дають можливість розділити приміщення, не втрачаючи відчуття простору.

            Штори-нитки купити в Україні

Асортимент штор такого типу величезний. Все, бажаючі додати в інтер'єр свого житла краплю свіжості і недомовленості, можуть легко нитяні штори купити в Україні, користуючись послугами офлайн або онлайн магазинів. Вибирати є з чого, так як ці штори дають масу можливостей для фантазії виробників. Ви можете вибрати тонкі нитки, доповнені намистинками або стеклярусом, в них можуть бути вплетені пір'я, бісер. Нитяні штори серпанок не обов'язково зроблені з ниток. Вони можуть бути виконані з каменів або стразів, а також досить часто використовуються металеві елементи.

Таким чином, вони надають також і вам можливість постійно щось міняти в дизайні своєї квартири. Наприклад, серпанок штори нитки можна заплітати, ви можете їх задрапірувати, укоротити або подовжити, доповнити новими елементами - все залежить від вашої фантазії.

Ви можете штори-нитки купити в Україні будь-якого забарвлення, яка тільки існує на землі. Але для цього доведеться відвідати багато магазинів або ж відправитися за покупками в інтернет. Онлайн надає необмежений вибір, так що ви напевно знайдете кращий варіант для свого будинку. Звичайно ж нитяні штори купити в інтернет-магазині можна за дуже привабливою вартості. Так що не відкладайте - прикрашайте життя вже сьогодні.