Сітка тюлева

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування
сітка тюлева колір білий

сітка тюлева колір білий

                         Сетка тюле...
Базовано на 1 відгуках.
91.80 грн.
тюля фатін с малюнком

тюля фатін с малюнком

                            &n...
75.60 грн.

Сітка тюлева - прикраса ваших вікон

Кожен прагне додати своєму будинку індивідуальності, часто в цьому допомагають прості, але дуже вдало використані елементи. Серед них сітка тюлева, яка не призначена виконувати практичні функції штори, але чудово справляється з естетичними. Якщо у вас є вікно, яке не хотілося б закривати, а лише підкреслити, це кращий вибір серед всіх типів штор, представлених на ринку. Вона не перевантажить внутрішнє оздоблення будинку. Навпаки, додасть йому деякої невагомості.

Сітку можна сміливо відносити до різновидів штор, що ми і зробили, тому що вона має всі властивості, що роблять її схожою з цим елементом інтер'єру. Щоправда, лише з погляду краси, так як практичності в ній мало, вірніше, вона присутня лише в тюлевою дрібної сіточці. Вона, як мінімум, може захистити ваш будинок від москітів. Товар доступний кожному, так що, бажаючи його використовувати, вам не доведеться розоряти свій сімейний бюджет.

Любителі класики завжди вибирають традиційні штори і тюль. Навпаки, тюлеву сітку, в більшості випадків, набувають ті, хто цінує креативний дизайн і хоче додати своєму інтер'єру легку романтичну нотку. Вона здатна прикрасити будь-який будинок, створивши практично невидимий наліт класицизму на поверхнях в стилі хай-тек.