Пошиття

 Якісне пошиття штор на замовлення

Пошиття штор на замовлення - рішення тих клієнтів, які воліють цінувати унікальність і індивідуальність дизайну свого інтер'єру. Подібний крок є багато в чому більш раціональним, ніж придбання готового виробу. Щоб зрозуміти всі «за» і «проти», які має пошиття штор під замовлення, варто більш детально розглянути позначений питання.

Рекомендації при знятті вимірів:
Щоб визначитися який метраж тюлевою або шторної тканини Вам замовити для пошиття, необхідно:
1) Виміряти довжину Вашого карниза
2) Виміряти передбачувану висоту штор (від низу гачка до підлоги) - дивіться фото - приклади і опис нижче.
3) Визначитися з коефіцієнтом збірки (тюль - помножити довжину карниза на два, штори - помножити довжину карниза на півтора)

Пам'ятайте, що висоту штор (портьєр) при пошитті вимірюють від низу гачка до бажаного положення щодо статі. Якщо Ви прикрашаєте своє віконце - шторними тканинами (блекаут, жакардовими, атласними, шанзелізе, жаткою), ми рекомендуємо вибрати висоту штори на 1 см довше, ніж довжина гардини (шифонова тюль, органза з малюнком) виключення штори, які лежать на підлозі.
Висота штор грає не малу роль в інтер'єрі. Правильно підібрана висота штори підкреслить всі достоїнства Вашої кімнати і додасть інтер'єру особливий стиль. Тому, важливо врахувати всі нюанси при її виборі.


Які ж види довжини штор існують:

   

 

  Відступивши від підлоги 5 - 6 см. Вибираючи таку висоту, Ви мінімізуєте ризик забруднити штори під час прибирання. На жаль, така зручна висота штор або тюль візуально зменшує висоту кімнати, і на це треба звернути увагу.

                                               

 

 

 

 

 

 

       Відступ від підлоги 1 - 3 см - це часто зустрічається варіант, який в будь-якому інтер'єрі буде виглядати чудово. Вони візуально збільшують висоту приміщення. З такою висотою штор або тюль, бажано робити замірювання висоти штор з обох сторін карниза, так як стеля до якого прибито карниз, може бути не рівним, або ж не рівно до стіни прибитий карниз.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

     Штори лежать на підлозі 10 - 20 см. Створюють атмосферу розкоші і затишку, зазвичай такі штори або тюль застосовуються в спальнях і віталень. Недолік цих штор - збирають пил і шерсть ваших тварин.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   На 1 см вище підвіконня. Яка висота застосовується найбільше в кухні та кімнатах де меблі впритул стоїть під підвіконня або потрібен постійний доступ до підвіконня для поливу квітів і так далі. Такі гардини і портьєри бажано поєднувати з підв'язками і декоративними магнітами.

 

 

 

 

 

 

 

    Нижче підвіконня на 10 - 15 см. Така фіранка, штора або тюль вішається в невеликих приміщеннях, прикрашаючи їх декоративними підв'язками і магнітами.

 

 

 

 

                                                Замовити пошиття штор або купити готові?

Якщо ви вирішили замовити штори, то даний вибір принесе вам наступний перелік переваг:

- Підбір саме тієї тканини, яку ви бачите в якості матеріалу для основи;

- Прийнятна ціна, оскільки з нами пошиття штор недорого стає доступною реальністю;

- Можливість вибрати якісну фурнітуру, яка буде відмінно гармоніювати не тільки з матеріалом, але і з найдрібнішими деталями вашого інтер'єру;

- Індивідуальний підхід при підборі фасону штор.

Звичайно, для об'єктивного аналізу необхідно розглянути і «мінуси» пошиття на замовлення. В даному випадку можна назвати тільки одну позицію: вам доведеться трохи почекати, поки виріб буде остаточно готове. Але, якщо врахувати всі перераховані вище «плюси», то очевидним стає те, що очікування того варте. Дуже рідко буває так, щоб куплені штори на всі 100% відповідали початковим побажань клієнта. Звичайно, у вас є великі шанси знайти щось максимально наближене, однак при замовленні пошиття даного товару ви отримаєте такий виріб, яке в повній мірі відповідає всім вашим сподіванням.

Пошиття фіранок: швидко і якісно

Дуже важливою послугою з того переліку, який ми надаємо, є пошиття фіранок. Якщо розглядати цей аспект у контексті з попередньою інформацією, можна відзначити, що у вас є можливість одночасно замовити і штори, і фіранки. Такий вибір дозволить забезпечити стилістична єдність і гармонію на вашій кухні. Якщо ж мова йде про кімнату, то ми готові запропонувати пошиття тюля. Виріб, створене нами, зможе прикрасити ваш інтер'єр, надавши йому того ефекту, який ви бажаєте. Збираєтеся візуально розширити площу? Тоді ми готові пошити світлі тюлі. Хочете додати приміщенню романтики і екстравагантності? Ніжно-бузковий колір стане хорошим вибором! Любіть спокій? Тоді ми пошиємо для вас прекрасні тюлі в зелених тонах.

Наші фахівці створять для вас такі штори, фіранки і тюлі, які день у день будуть радувати, оберігаючи від сонця і даруючи естетичну насолоду.