штори портьєри


штори портьєри

                                                      Шторну тканину: вибираємо найкраще

Інтер'єр будинку - пряме відображення індивідуальності господаря. Створюючи свій унікальний дизайн, вам обов'язково знадобиться шторна

тканина, яка додасть особливого настрою приміщенню, а також допоможе домогтися максимального комфорту для життя.

Наприклад, якщо ви хочете іноді ховатися не тільки від чужих очей, але і від занадто рано встає сонця, ідеальної стане портьерная тканину для штор. У тандемі з легким тюлем вона буде не просто прикрасою для вітальні, а й практичним елементом. Але, заглянувши на віртуальну вітрину, ви зрозумієте, що портьєри бувають різними, так як же не помилитися?

Купити тканину для штор: Україна

Перш за все, треба розуміти для чого ви купуєте тканину, які штори стануть найкращою прикрасою вашого будинку, а також задуматися про потрібну вам функціональності. Також, перед тим як купити тканини для штор, варто оцінити приміщення з точки зору його геометричних форм. Для цього ретельно огляньте його і відзначте для себе, яким воно є: квадратним, прямокутним, з високими або низькими стелями. Все це важливо, тому що штори не тільки прикрашають і захищають від сонця, але і коректують зовнішній вигляд.

Ви можете купити тканину для штор (Україна) в будь-якому традиційному магазині. Якщо ж вам хочеться більшого асортименту, рекомендуємо звернутися в інтернет. Це зручно, так як не доведеться прив'язуватися до конкретного робочого графіку і можна приділити вибору максимум часу. До того ж, ви можете облаштуватися з ноутбуком безпосередньо в кімнаті і «приміряти» на неї ті чи інші тканини.

Купити тканину для штор в інтернет-магазині ще й дешевше, тому що у вартість не закладена ні оренда приміщень, ні зарплата маси співробітників. Так що ви можете серйозно заощадити і час, і сімейний бюджет. Ну і наостанок варто сказати, що купити тканини в інтернет-магазині - значить дати собі шанс вибирати, адже в мережі немає кордонів.

Розгорнути

Штора blackout колір світло сірий 782

Штора blackout колір світло сірий 782...

 Шторна тканина blackout колір світло сірий (висота 2.75 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в яку д..

167.40 грн.

Штора blackout колір світло сірий 795

Штора blackout колір світло сірий 795...

 Шторна тканина blackout колір світло сірий (висота 2.75 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в яку д..

167.40 грн.

штора блекаут темно-коричнева 835

штора блекаут темно-коричнева 835...

 Шторна тканина blackout однотонна темно - коричнева (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошар..

167.40 грн.

штора жаккардова колір кава з молоком 476

штора жаккардова колір кава з молоком 476...

 Жакардова тканина на метраж, колір кава з молоком (висота 2.85 метри, ширина набирається) Жакардові штори, прикрасять будь-який інтер'єр і додадуть святковість і ошатні..

191.70 грн.

шторна тканина жакардова коричнева 664

шторна тканина жакардова коричнева 664...

 Жакардова тканина на метраж, колір коричневий (висота 2.80 метри, ширина набирається) Жакардові штори, прикрасять будь-який інтер'єр і додадуть святковість і ..

199.80 грн.

шторна тканина жакардова темно-коричнева 490

шторна тканина жакардова темно-коричнева 490...

 Жакардова тканина на метраж, колір темно-коричневий (висота 2.80 метри, ширина набирається) Жакардові штори, прикрасять будь-який інтер'єр, додадуть святковість т..

199.80 грн.

Штора blackout сіра з відтінком блакиті 675

Штора blackout сіра з відтінком блакиті 675...

 Шторна тканина blackout колір сіра з відтінком блакиті (висота 2.75 метр, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в..

221.40 грн.

штора блекаут софт бежева 601

штора блекаут софт бежева 601

 Шторна тканина blackout софт однотонна бежева (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової н..

202.50 грн.

штора блекаут софт бежева 827

штора блекаут софт бежева 827

 Шторна тканина blackout софт однотонна бежева (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки,..

189.00 грн.

штора блекаут софт колір зелений 559

штора блекаут софт колір зелений 559...

Шторна ткань блекаут софт, колір зелений (висота 2.80 метри, ширина набирається) Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в яку додатково впліт..

194.40 грн.

портьєра blackout сіра вензель 620

портьєра blackout сіра вензель 620

  Шторна тканина blackout сіра, малюнок вензель (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової ..

194.40 грн.

Показано з 1 по 11 із 104 (всього 10 сторінок)