штори blackout


 штори blackout

                             Купити штори блекаут (blackout) - інновації в інтер'єрі

Інновації в інтер'єрі не так часті, як у техніці, але не менш вражаючі. Наприклад, з недавнього часу кожен з нас отримав можливість перетворити своє традиційне сприйняття декору, використовуючи особливу тканину - blackout, здатну максимальним чином захистити будинок від сонячних променів. Ці штори прийшли до нас з Фінляндії не так давно. Там їх поява була логічно обумовленим, адже треба ж якось справлятися з білими ночами. У свою чергу, ця новинка дозволила забезпечити собі міцний сон, який нічого не здатне потривожити.

Blackout- тканину, що гарантує здоровий сон

Це щільна тканина, яка найретельнішим чином захищає будинок від проникнення сонячного світла. Багато знайшли в ній справжній порятунок. Особливо це стосується жителів мегаполісів, в яких ніч - не зовсім ніч, так як ліхтарі світять постійно і рух не припиняється. Blackout тканина - особливий тип полотна, створений з поліестеру. Не варто представляти її як чорний шматок тканини, її зовнішній вигляд може бути дуже різним. Таким чином ви завжди можете вибрати те, що підійде вашому інтер'єру. Крім того, такі штори здивують вас приємною вартістю. Так що вистачить жертвувати своїм сном, пора відпочивати по-справжньому.

Розгорнути

Штора blackout колір світло сірий 782

Штора blackout колір світло сірий 782...

 Шторна тканина blackout колір світло сірий (висота 2.75 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в яку д..

167.40 грн.

Штора blackout колір світло сірий 795

Штора blackout колір світло сірий 795...

 Шторна тканина blackout колір світло сірий (висота 2.75 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в яку д..

167.40 грн.

штора блекаут темно-коричнева 835

штора блекаут темно-коричнева 835...

 Шторна тканина blackout однотонна темно - коричнева (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошар..

167.40 грн.

Штора blackout сіра з відтінком блакиті 675

Штора blackout сіра з відтінком блакиті 675...

 Шторна тканина blackout колір сіра з відтінком блакиті (висота 2.75 метр, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в..

221.40 грн.

штора блекаут софт бежева 601

штора блекаут софт бежева 601

 Шторна тканина blackout софт однотонна бежева (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової н..

202.50 грн.

штора блекаут софт бежева 827

штора блекаут софт бежева 827

 Шторна тканина blackout софт однотонна бежева (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки,..

189.00 грн.

штора блекаут софт колір зелений 559

штора блекаут софт колір зелений 559...

Шторна ткань блекаут софт, колір зелений (висота 2.80 метри, ширина набирається) Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в яку додатково впліт..

194.40 грн.

портьєра blackout сіра вензель 620

портьєра blackout сіра вензель 620

  Шторна тканина blackout сіра, малюнок вензель (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової ..

194.40 грн.

портьєра blackout світло-бежева 609

портьєра blackout світло-бежева 609...

Шторна тканина blackout, колір світло-бежева (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової нитки, в яку додат..

207.90 грн.

портьєра блекаут золотиста 534

портьєра блекаут золотиста 534

 Шторна тканина blackout однотонна гірчично-золотиста (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової..

256.50 грн.

портьєра блекаут темно-коричнева 535

портьєра блекаут темно-коричнева 535...

Шторна тканина blackout однотонна темно - коричнева (висота 2.80 метри, ширина набирається)​ Штори blackout - виготовлені за останньою технологією з міцної двошарової н..

256.50 грн.

Показано з 1 по 11 із 54 (всього 5 сторінок)