Штори шириной 1.50 метр


Штори шириной 1.50 метр

                         Ідеальний вибір - півтораметрові штори

Багато хто досі підлаштовуються під конкретний графік традиційних магазинів і обмежують себе асортиментом, інші ж користуються останніми технологічними досягненнями. Півметрові штори для декорації вікон давно можна купити в мережі. Купувати штори онлайн зручно, вигідно і цей спосіб не обмежує вибір. Достатньо лише зручно влаштуватися в кріслі і зайти на сайт.

Крім того, купувати штори в мережі значно надійніше. Все тому, що ви можете розташуватися безпосередньо в кімнаті, яку плануєте декорувати і візуально «приміряти» всі варіанти, запропоновані на віртуальній вітрині. Також ви зможете кілька разів уточнити розміри, так як вікно поруч, таким чином зробивши абсолютно виважену покупку. Ви сконцентруєтеся на кольорах, не будете нікуди поспішати і зможете вибрати гармонійний візерунок, що прекрасно вписується у ваш інтер'єр.

І наостанок ще раз повернемося до необмеженого вибору. Вибираючи онлайн, ви можете купити штори з різного матеріалу: жаккард, атлас, Blackout або жатка. Півтораметрові штори здатні не просто прикрасити ваш інтер'єр, але і зробити його максимально практичним, захистити вас від сонця і подарувати справжній затишок. Це найбільш популярний розмір, що підходить практично для всіх вікон.

Розгорнути

Шторна тканина 1.50 м ширина, колір бордовий

Шторна тканина 1.50 м ширина, колір бордовий...

 Жакардова тканина для штор, бордово -золотістая (ширина 1.47 метр, висота набирається) Жакардові штори, прикрасять будь-який інтер'єр і додадуть святковість і ошатність. Велик..

108.00 грн.

Шторна тканина коричнева, ширина 1.50 метри

Шторна тканина коричнева, ширина 1.50 метри...

 Тканина для штор, колір тканини коричнева (ширина 1.47 метр, висота набирається)                          ..

86.40 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)